Asociatia de tineret ONESTIN
Forumul celor onestoshi
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Asociatia de tineret ONESTIN | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ASOCIATIA DE TINERET ONESTIN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lorena13 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 40 ani |
|
|
|
site pentru tineret pe care trebuie sa le cercetam...
Pr. Florin Administrator Mesaj Privat
1. ... index.html
2. ... index.html
3. ... rticolID=3
4.
5.
6. ... f=programs
7. ... 6-craiova/
8.
9. ... %20tineret
10.
1.
2.
3.
din Munca lui PAUL Caliman
08-09-2006 15:38:52 popel Membru Mesaj Privat ultimele 3 nu sunt semnificative 08-09-2006 17:57:47 dayana Moderator Mesaj Privat paul ........fac si eu ca un scolar lenes........hai sa n vedem sa mi spui p scurt despre c e vb in fiecare site.....doamne c lenesa pot fi _______________________________________ un cerc de prieteni nu se face cu compasul.....deci ONESTIN RULZ!))
10-09-2006 12:50:00
Claudia Moderator Mesaj Privat
numai tu?...
_______________________________________ Viatza e iubire si iubirea e viatza. So... Live Your Life!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
Apropo , as vrea sa vad si eu pe cineva ca gaseste ceva pe net legat de un proiect, concurs, Asociatii similare etc!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
Cred ca pe aici lumea doar trece...dar nu zice nimic!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
penultima nu-i cine stie ce asa interesanta..dar merge =D
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
sunt toate interezante fiekre are ceva fain ...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
ce fel de proiecte sa cautam pe net???
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
asta da dar ce anume sa contina ....???
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
cred ca orice fel de proiect
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
pai am sa mai vad dar deocamdata avem proiectul cu violenta in familei si cred k cel mai important aku...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
Va spun ca pontweb.ro e destul de interesant si nu strict pt aria noastra.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
Cred ca orele urmatoare de comunicare vor fi legate de accesarea pe net! Nu vad de la nimeni o propunere, o adresa , un posibil partener...un posibil proiec samd
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
Aici cred ca vorbesc de unul singur.............. Astept sa vad si eu descoperirile voastre de pe net ce credeti ca pot folosi Asociatiei!!!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|